Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0- SawRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
- The WickedRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5