Titles you rated
Non-StopRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
EverestRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.0