Movies
Ratings
241
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 2.5
[REC]Rated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
I WishRated ★ 3.0
Project XRated ★ 3.0
Anger ManagementRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
HulkRated ★ 3.0