Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.5
Fist of FuryRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
The GooniesRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5