Movies
Ratings
225
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
More Than BlueRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 1.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.0