Movies
Ratings
317
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5