Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
RampantRated ★ 1.0
Emma.Rated ★ 2.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 5.0
Downton AbbeyRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Dark PhoenixRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 4.0
The Perfect DateRated ★ 2.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0