Series
Ratings
186
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 1.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 2Rated ★ 2.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 3.5- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 4.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
- 올림포스 가디언Rated ★ 5.0
- Shugo Chara! Party!Rated ★ 3.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.0
Grandpas Over Flowers GreeceRated ★ 3.5
Grandpas Over Flowers - SpainRated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 2.5