Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
Small Town RivalsRated ★ 2.0
Volcano HighRated ★ 1.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
ScoutRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 3.0
Judge DreddRated ★ 2.0
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayRated ★ 2.0
PoongsanRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.0