Movies
Ratings
535
Public Enemy ReturnsRated ★ 1.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Silent HillRated ★ 2.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
Johnny EnglishRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 3.5
Judge DreddRated ★ 1.0
The RecruitRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 1.0
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 1.5
A MuseRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 2.5
[REC]Rated ★ 3.5
Scream 3Rated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyRated ★ 3.0