Movies
Ratings
179
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.0- BlackRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5