Movies
Ratings
117
GhostbustersRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 0.5
Fourth PlaceRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 1.0
Finding Vivian MaierRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
Frances HaRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0