Titles you rated
StalingradRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 5.0- SpliceRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Eastern PromisesRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Shazam!Rated ★ 0.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Sword of the StrangerRated ★ 5.0
Escape from AlcatrazRated ★ 5.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 5.0