Titles you rated
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
TwogetherRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0