Movies
Ratings
207
The ChaserRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
Our School E.TRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.5
Blood RainRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0