Movies
Ratings
93
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
Nicholas on HolidayRated ★ 3.0
HeartbeatRated ★ 4.0
Venus TalkRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5- BlackRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 2.5