Movies
Ratings
594
ElioRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5- DreamRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0