Movies
Ratings
143
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.5