Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0