Series
Ratings
26
Baby ReindeerRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Derry GirlsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 4.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
One Ordinary DayRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
NavilleraRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 3.5- I Am a Killer: ReleasedRated ★ 2.5