Titles you rated
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 3.0
LoversRated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
Shin DonRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0