Movies
Ratings
143
ValkyrieRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Painted FireRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
RockyRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.5
FailanRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0