Movies
Ratings
74
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
The SurpriseRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
QuickRated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 1.5
DerangedRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 2.5