Titles you rated
- MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.0