Movies
Ratings
451
TriangleRated ★ 3.0
The Piano TeacherRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
BurningRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
SolarisRated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
DreddRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 3.0