Titles you rated
Why Women KillRated ★ 5.0
Idol RoomRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 긴팔인간Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Planet EarthRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 녹색동물Rated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 기생Rated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 진화의 신비 독Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5