Movies
Ratings
1225
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
First ManRated ★ 3.5