Movies
Ratings
1711
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
The Shop Around the CornerRated ★ 4.5
Lullaby for PiRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Licorice PizzaRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.5
BossRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Parallel MothersRated ★ 4.5
JulietaRated ★ 3.5
Bad EducationRated ★ 4.5
VolverRated ★ 4.0
All About My MotherRated ★ 4.5
The Room Next DoorRated ★ 4.5
No Heaven, But Love.Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0