Titles you rated
The Plan ManRated ★ 5.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 5.0
Mean MachineRated ★ 3.0
Out of the DarkRated ★ 5.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
PainedRated ★ 3.0
Road to PerditionRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Righteous TiesRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 4.5
Lifting King KongRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0