Movies
Ratings
428
New TrialRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
ChampionRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Always Be My MaybeRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
UnstoppableRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.0
HerstoryRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5