Series
Ratings
42
Woman of DignityRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 2.0
Golden TimeRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Pure LoveRated ★ 3.5