Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5- Yeonu's SummerRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5