Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.0
No BreathingRated ★ 3.0
FluRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0