Titles you rated
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 4.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 1.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0