Series
Ratings
155
Suddenly this summerRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
My True FriendRated ★ 3.5
The Legend of Hao LanRated ★ 4.5
Go Go Squid!Rated ★ 2.0
Sweet DreamsRated ★ 3.5
The Dark LordRated ★ 1.0
Refresh ManRated ★ 1.5
Mengfei Comes AcrossRated ★ 1.5
They Kiss AgainRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 3.5
Legend of Yun XiRated ★ 1.0
Love @ SeventeenRated ★ 1.0
In Time With YouRated ★ 3.5- Princess AgentsRated ★ 4.0
- The Queen of SopRated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0
When a Snail Falls in LoveRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 4.0