Titles you rated
Frozen IIRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0