Series
Ratings
27
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 0.5
QuartetRated ★ 2.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 3.5
Run with the WindRated ★ 5.0
Still, Life Goes OnRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0