Movies
Ratings
581
Public EnemiesRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0- DoctorRated ★ 2.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 2.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.5
TedRated ★ 3.5