Series
Ratings
49- Men on a MissionRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Bluebird's HouseRated ★ 4.5
Yeon GaesomunRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0