Movies
Ratings
597
Good Will HuntingRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
ActressesRated ★ 2.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.0
The TreacherousRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0