Series
Ratings
39- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Rated GRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5