Titles you rated
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Demolition ManRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 3.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 2.5