Titles you rated
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
Shark TaleRated ★ 3.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
9Rated ★ 3.5
A Barefoot DreamRated ★ 5.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
Fist of FuryRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 4.0