Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 1.5
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
InsurgentRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
The Long Way HomeRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 2.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5
GravityRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 2.0