Movies
Ratings
1228
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 3.0
Betty BlueRated ★ 4.5- UmbrellaRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 4.0
Shades of the HeartRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 0.5
Happy EndRated ★ 2.5
GyeongjuRated ★ 2.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5