Series
Ratings
1103- 굿데이Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 2.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Summer StrikeRated ★ 3.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 2.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0- Kiko-chan's SmileRated ★ 3.0
Frankly SpeakingRated ★ 3.5
Jinny's KitchenRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 4.0
The Sand FlowerRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 3.0
AgencyRated ★ 3.0
A Good Day to be a DogRated ★ 2.0