Movies
Ratings
45
Begin AgainRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5- Almost CheRated ★ 3.5
TedRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.5