Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.5
The Righteous ThiefRated ★ 1.5
FearlessRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 1.5
TumbleweedRated ★ 3.5
Man on High HeelsRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
HeroRated ★ 4.5
Break OutRated ★ 1.5
The ExpendablesRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 2.5
Fortune SalonRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5