Movies
Ratings
762
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Buena Vista Social ClubRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Apt PupilRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0