Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.0